20 května 2014 ~ Zatím žádný komentář

Akce na prázdniny …

Pomalu se nám blíží konec školního roku, a proto přicházíme s nabídkou prázdninových aktivit pro angličtináře, kteří chtějí o svou angličtinu pečovat i přes léto. Stěžejní akce, jež pořádáme ve spolupráci s DDM Libertin, proběhnou v krásném prostředí Lužických hor pod názvem „Víkend plný angličtiny„.

Již v loňském roce proběhl nultý ročník (reportáž z akce na Telnici – zde), letos se do angličtiny obujeme ještě intenzivněji ;-). Od pátečního večera do nedělního oběda zvládneme 5 bloků angličtiny v celkovém souhrnu cca 13h. Rychle si převysvětlíme základní gramatiku (dle požadavků účastníků) a pak už se vrhneme na konverzační aktivity, poslechy, práce s texty, testy a soutěže. V první řadě půjde o používání angličtiny v praxi, s novými lidmi a v příjemném prostředí.

Akce se budou odehrávat v areálu Bajtlich na Chřibské. Jedná se o velký areál, jež nabízí ubytování jak v chatkách, tak v hotelu, a především prostor pro celou škálu doplňkových aktivit: velký venkovní bazén, tělocvičnu, hřiště na volejbal, nohejbal či kopanou, stoly na pinčes, ohniště, gril atd.

Zatím jsme vytipovali 2 termíny (11. – 13. července a 15. – 17. srpna), ale není vyloučeno, že v případě zájmu budou akce stejného formátu brzy následovat …

Více informací se dozvíte v tomto letáku: Víkend plný angličtiny

Druhou prázdninovou akcí pak bude „Konverzační kurz pro angličtináře“ v DDM Libertin. Scházet se budeme pravděpodobně 1x týdně na 2h a náplň bude založena především na konverzačních aktivitách, poslechových cvičeních apod. Intenzitu a rozvrh dohodneme se všemi přihlášenými pár týdnů před zahájením prázdnin.

V případě zájmu o některou z akcí (či bližší informace) nás neváhejte kontaktovat na: info@anglictinaspepou.cz

Se všemi ostatními se budeme těšit na shledanou zase v září, kdy budeme pokračovat ve výuce v již rozběhnutých kurzech (fáze 5 a fáze 10) a s jednou novou skupinou začátečníků.

So, have fun with English! 😉 


Diskutuj, zanech komentář