07 dubna 2016 ~ 2

Konverzace dětí po 4 měsících výuky

Skupinka dětí, která se začala učit s Pepou v září 2015, má za sebou dvě fáze studia (první čtyři měsíce výuky). I přes počáteční ostych (zejména chlapců) jsou na videích zachyceny jejich hodnotné výkony. Rozhovory si děti připravovaly jen pár minut před natočením, jsou tedy reálným odrazem toho, co jsou děti schopny spontánně vyjádřit.

Věřím, že jejich pokrok bude postupovat stejně rychle jako dosud a brzy se dočkáme ještě zajímavějších a zábavnějších rozhovorů. Dík za pomoc a podporu samozřejmě patří i rodičům, případně ostatním rodinným příslušníkům.  😉

aj logo finale2 - menší 20

2 komentáře k “Konverzace dětí po 4 měsících výuky”

 1. Jana Horaisová 28 června 2016 at 20:46 Permalink

  Dobrý den,
  dozvěděla jsem se o vás od kolegyně v práci. Ráda bych se informovala na kurzy AJ 2016. Je to přesně jak píšete AJ se učím již od ZŠ, ale když na mě někdo promluví na ulici, nevzpomenu si ani na jméno. To že mám naučené poučky kdy jaký čas použít je mi v tu chvíli na nic. Nyní jsem nastoupila do práce, kde je podmínkou zlepšení AJ na komunikativní úroveň. Kdyby jste měli kurz který bude nyní začínat nebo třeba intenzivní letní kurzy napište mi prosím bližší informace.
  Děkuji

  S pozdravem
  Jana Horaisová

  • Filip 29 června 2016 at 10:07 Permalink

   Dobrý den,

   děkujeme za Váš vzkaz, odpovíme Vám na Váš e-mail.

   AsP


Diskutuj, zanech komentář