28 července 2020 ~ Zatím žádný komentář

Nábor a ukázkový týden, září 2020

Jako každý rok i letos pořádáme pro veřejnost začátkem školního roku v DDM Libertin ukázkové lekce pro začátečníky s naší speciální, detailně propracovanou skupinovou metodikou inspiration+. (více o metodice výuky „zde„)

  • Dospělí studenti (13-99 let) mají první lekci v pondělí 7. září od 18 do 20h a druhou, navazující ve středu 9. září ve stejném čase. Po skončení té středeční se bude se zájemci řešit rozvrh na další období.

Pozor, jde o 2 navazující plnohodnotné lekce, kterými kurzy začátečníků začínají. Naším cílem je ukázat v nezkreslené podobě, co mohou studenti od kurzu reálně očekávat. Ukázkové je nazýváme z toho důvodu, že účastníci mohou první dvě lekce absolvovat zcela nezávazně, bez toho aby poté v kurzu pokračovali.

Na ukázkové lekce si je potřeba přinést jen psací potřeby, sešit (ideálně formát A4) a ideálně něco k pití. Není třeba mít trému či obavy, většina studentů na tom bude s pocity podobně jako Vy a jako lektoři samozřejmě počítáme s tím, že přijdou i studenti, kteří anglicky zatím neumí vůbec nic. 

Pokud nejste začátečník, napište nám a my Vám nejprve pošleme rozřazovací test, který nám pomůže určit, zda-li by Vás rovnou nebylo možné zařadit do některé z dříve rozběhnutých, nyní již tedy pokročilejších, skupin. Ukázkové lekce jsou určeny začátečníkům. 

Z kapacitních důvodů doporučujeme zarezervovat si místo na ukázkových lekcích předem na e-mailu filip@anglictinaspepou.cz. Je pravděpodobné, že letos budeme schopni otevřít pouze jednu novou výukovou skupinu, takže v případě většího zájmu dostanou automaticky přednost zájemci, kteří se zaregistrují dříve.

Cenová sazba za výuku v našich skupinových kurzech je 125 Kč / 60 minut, každá lekce trvá 120 min. V případě zapojení více než jednoho člena domácnosti poskytujeme rodinnou slevu 25%. 

Těšíme se na Vás! 😉 See you soon … 

 

Diskutuj, zanech komentář