28 června 2019 ~ 2

Ukázkový týden, září 2019

Jako každý rok i letos pořádáme pro veřejnost začátkem školního roku v DDM Libertin ukázkové lekce pro začátečníky s naší speciální skupinovou metodikou inspiration+.

 • aj logo finale2 - menší 20Děti ve věku 4-7 let mají ukázkovou lekci jednu, proběhne v úterý 10. září od 16 do 16:30h.
 • Školní děti (8-12 let) mají první lekci v úterý 3. září od 15:30 do 17:00 a druhou, navazující ve čtvrtek 5. září ve stejném čase. Po skončení té čtvrteční se bude s rodiči zájemců o vstup do kurzu ladit rozvrh hodin na další období.
 • Dospělí studenti (13-99 let) mají první lekci v pondělí 9. září od 18 do 20h a druhou, navazující ve středu 11. září ve stejném čase. Po skončení té čtvrteční se bude se zájemci řešit rozvrh na další období.

Pozor, v případě školních dětí a dospělých jde o 2 navazující plnohodnotné lekce, kterými kurzy začátečníků začínají. Naším cílem je ukázat v nezkreslené podobě, co mohou studenti od kurzu reálně očekávat. Ukázkové je nazýváme z toho důvodu, že účastníci mohou první dvě lekce absolvovat zcela nezávazně, bez toho aby poté v kurzu pokračovali.

Na ukázkové lekce si je potřeba přinést jen psací potřeby, sešit (ideálně formát A4) a ideálně něco k pití. Není třeba mít trému či obavy, většina studentů na tom bude s pocity podobně jako Vy a jako lektoři samozřejmě počítáme s tím, že přijdou i studenti, kteří anglicky zatím neumí vůbec nic. 

Pokud nejste začátečník, napište nám a my Vám nejprve pošleme rozřazovací test, který nám pomůže určit, zda-li by Vás rovnou nebylo možné zařadit do některé z dříve rozběhnutých, nyní již tedy pokročilejších, skupin. Ukázkové lekce jsou určeny začátečníkům. 

Z kapacitních důvodů doporučujeme zarezervovat si místo na ukázkových lekcích předem na e-mailu info@anglictinaspepou.cz. Je pravděpodobné, že letos budeme schopni otevřít pouze jednu novou výukovou skupinu, takže v případě většího zájmu dostanou automaticky přednost zájemci, kteří se zaregistrují dříve. 

Těšíme se na Vás! 😉

 

2 komentáře k “Ukázkový týden, září 2019”

 1. Kateřina Kolčová 15 srpna 2019 at 15:22 Permalink

  Dobrý den,

  ráda bych se zúčastnila ukázkové skupinové lekce. Jsem mírně až středně pokročilá. V pondělí 9.9. od 18 hodin.
  Zároveň jsem poptávala výuku pro firmu Krofian.

  Děkuji
  Kolčová Katka

  • Filip 16 srpna 2019 at 20:04 Permalink

   Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Bližší informace Vám zašleme na Váš e-mail.


Diskutuj, zanech komentář