Ceník

Ceny kalkulujeme tak, aby byly vstřícné ke všem zájemcům o studium a nestávaly se bariérou vzdělávání. Ani pro dospělé, ani pro děti.

Ve skupinovém kurzu dospělých (od 13-ti let) nabízíme „rodinnou slevu (25%)„, kterou lze čerpat při zapojení více než jednoho studenta z jedné rodiny (sleva platí pro všechny členy, a to po dobu souběžné účasti alespoň dvou z nich). Na požádání lze individuálně řešit slevu též v případě osob nevýdělečně činných (studenti, důchodci, ženy na mateřské atd.). 

Všem studentům navíc umožňujeme přihlašování na kratší (dvouměsíční), na sebe navazující výukové cykly po 16-ti lekcích (32 hodin výuky u dospělých a 24 hodin u školních dětí), takže není třeba se upisovat rovnou na celý semestr či školní rok. Školné je přitom možné platit měsíčně. U kurzu nejmladších dětí (do 7 let) je výukový cyklus 6 měsíců a na modulu individuální výuky si studenti předplácí bloky po 8 lekcích.

Cenové sazby:

  • skupinové jazykové kurzy AsP:
  1. u dospělých (od 13ti let) 300 Kč / lekce (120 min)
  2. u dětí od 8 do 12 let 150 Kč / lekce (90 min)
  3. u dětí od 4 do 7 let 2.500 Kč / pololetí (2 x 30 min týdně)

Poměr cena-kvalita (měřená v reálných pokrocích studentů) je tak v našich kurzech skutečně velmi příznivý a ojedinělý.

V případě velmi malých skupinek se specifickým zaměřením se lekce dle počtu studentů mohou zkrátit na 90, resp. 60 min.   

V případě individuální výuky jsou cenové sazby vyšší, neboť kromě výuky samotné se na metodické přípravě výukových materiálů podílí kromě vysoce kvalifikovaného lektora i další osoby z týmu AsP. Pro výuku jsou ideální miniskupinky od 2 do 5ti členů. Individuální výuka AsP je vhodná též jako firemní výuka. 

  • individuální výuka angličtiny, španělštiny a francouzštiny:
  • 1 student 500 Kč / lekce (60 min)
  • 2 studenti 350 Kč / os. / lekce (60 min)
  • 3-5 studentů 300 Kč / os. / 60 min či 400 Kč / 90 min

V případě, že zájemce má zájem chodit do kurzu s někým dalším na stejné úrovni, a takového člověka k sobě zatím nemá, snažíme se pomáhat se spojováním lidí v podobné situaci. 

V případě zájmu o spolupráci jsme Vám k dispozici na info@anglictinaspepou.cz či tel. 775 685 509 (Ing. Filip Šena). 

aj-logo-finale2d