Ceník

Ceny kalkulujeme tak, aby byly vstřícné ke všem zájemcům o studium a nestávaly se bariérou vzdělávání. Ani pro dospělé, ani pro děti.

Ve skupinovém kurzu dospělých (od 13-ti let) nabízíme „rodinnou slevu (25%)„, kterou lze čerpat při zapojení více než jednoho studenta z jedné rodiny (sleva platí pro všechny členy, a to po dobu souběžné účasti alespoň dvou z nich). Na požádání lze individuálně řešit slevu též v případě osob nevýdělečně činných (studenti, důchodci, ženy na mateřské atd.). 

Všem studentům navíc umožňujeme přihlašování na kratší (dvouměsíční), na sebe navazující výukové cykly po 16-ti lekcích (32 hodin výuky u dospělých a 24 hodin u školních dětí), takže není třeba se upisovat rovnou na celý semestr či školní rok. Školné je přitom možné rozdělit do dvou měsíčních splátek. U kurzu nejmladších dětí (do 7 let) je výukový cyklus 6 měsíců a na modulu individuální výuky si studenti předplácí bloky po 8 lekcích.

Cenové sazby:

  • skupinové jazykové kurzy AsP:
  1. u dospělých 125 Kč / 60 min výuky (2 x 120 min týdně)
  2. u dospělých (tematické lekce) 150 Kč / 60 min výuky (1 x 120 min týdně)
  3. u dětí od 8 let 100 Kč / 60 min výuky (2 x 90 min týdně)
  4. u dětí od 4 do 7 let 2.500 Kč / pololetí (2 x 30 min týdně)

Poměr cena-kvalita (měřená v reálných pokrocích studentů) je tak v našich kurzech skutečně velmi příznivá a ojedinělá. 

V případě individuální výuky jsou cenové sazby vyšší, neboť kromě výuky samotné se na metodické přípravě výukových materiálů podílí kromě vysoce kvalifikovaného lektora i další osoby z týmu AsP. Pro výuku jsou ideální miniskupinky po 2-3 členech. Individuální výuka AsP je vhodná též jako firemní výuka. 

  • individuální výuka angličtiny a španělštiny:
  • (v případě zájmu jednotlivce o cenové zvýhodnění se snažíme pomáhat se spojováním do odpovídajících dvojic či trojic s jinými zájemci ve stejné situaci) cenik2018
  • individuální výuka francouzštiny: 400 Kč / 60 min

V případě zájmu o spolupráci jsme Vám k dispozici na info@anglictinaspepou.cz

aj-logo-finale2d