28 července 2021 ~ 2

Nábor a ukázkový týden, září 2021

Jako každý rok i letos pořádáme pro veřejnost začátkem školního roku v DDM Libertin ukázkové lekce pro začátečníky s naší speciální, detailně propracovanou skupinovou metodikou inspiration+. (více o metodice výuky „zde„)

  • Dospělí studenti (12-99 let) mají první lekci (L1) v úterý 14. září od 17:30 do 19:30h a druhou, navazující (L2) ve čtvrtek 16. září ve stejném čase. Po skončení té čtvrteční se bude se zájemci řešit rozvrh na další období (dle přání většiny je možná změna výukových dnů na PO + ST).

Pozor, jde o 2 navazující plnohodnotné lekce, kterými kurzy začátečníků začínají. Naším cílem je ukázat v nezkreslené podobě, co mohou studenti od kurzu reálně očekávat. Ukázkové je nazýváme z toho důvodu, že účastníci mohou první dvě lekce absolvovat zcela nezávazně, bez toho aby poté v kurzu pokračovali.

Na ukázkové lekce si je potřeba přinést jen psací potřeby, sešit (nejlépe formát A4) a ideálně něco k pití. Není třeba mít trému či obavy, většina studentů na tom bude s pocity podobně jako Vy a jako lektoři samozřejmě počítáme s tím, že přijdou i studenti, kteří anglicky zatím neumí vůbec nic. 

Pokud nejste začátečník, napište nám a my Vám nejprve pošleme rozřazovací test, který nám pomůže určit, zda-li by Vás rovnou nebylo možné zařadit do některé z dříve rozběhnutých, nyní již tedy pokročilejších, skupin. Ukázkové lekce jsou určeny začátečníkům. 

Z kapacitních důvodů doporučujeme zarezervovat si místo na ukázkových lekcích předem na e-mailu filip@anglictinaspepou.cz. Je pravděpodobné, že letos budeme schopni otevřít pouze jednu novou výukovou skupinu, takže v případě většího zájmu dostanou automaticky přednost zájemci, kteří se zaregistrují dříve.

Cenová sazba za výuku v našich skupinových kurzech je 150 Kč / 60 minut, každá lekce trvá 120 min. V případě zapojení více než jednoho člena domácnosti poskytujeme rodinnou slevu 25%. 

Těšíme se na Vás! Anglicky Vás naučíme … 😉 See you soon … 

 

2 komentáře k “Nábor a ukázkový týden, září 2021”

  1. Zdenka Tvrda 29 září 2021 at 16:03 Permalink

    Dobrý den, je možné ještě nastoupit do kurzu?děkuji Tvrda


Diskutuj, zanech komentář