08 srpna 2022 ~ 2

Nábor do kurzů, září 2022

Jako každý rok i letos pořádáme pro veřejnost začátkem školního roku v DDM Libertin ukázkové lekce pro začátečníky s naší speciální, detailně propracovanou skupinovou metodikou inspiration+. (více o metodice výuky „zde„)

Přesný termín ukázkových lekcí domluvíme na společné informační schůzce se všemi zájemci o studium ve školním roce 22/23. Tato schůzka se uskuteční v pondělí, 12. září od 17h v DDM Libertin. Na ní se dohodne termín ukázkových lekcí pro začátečníky, které proběhnou v dalším týdnu (tzn. v týdnu od 19. 9.). Na infoschůzce se také zájemci o individuální výuku pokusí domluvit s lektory termíny pro svou vlastní výuku. U studentů, kteří si nebudou jisti svou úrovní AJ pro optimální zařazení do některé ze studijních skupin, provedeme orientační otestování tak, aby jejich zařazení pokud možno co nejlépe odpovídalo jejich znalostem.

Doplňující info pro zájemce o účast na ukázkových lekcích výuky (věčných) začátečníků v týdnu od 19. 9. :

a) jde o 2 navazující plnohodnotné lekce, kterými kurzy začátečníků začínají. Naším cílem je ukázat v nezkreslené podobě, co mohou studenti od kurzu reálně očekávat. Ukázkové je nazýváme z toho důvodu, že účastníci mohou první dvě lekce absolvovat zcela nezávazně, bez toho aby poté v kurzu pokračovali.

b na ukázkové lekce si je potřeba přinést jen psací potřeby, sešit (nejlépe formát A4) a ideálně něco k pití. Není třeba mít trému či obavy, většina studentů na tom bude s pocity podobně jako Vy a jako lektoři samozřejmě počítáme s tím, že přijdou i studenti, kteří anglicky zatím neumí vůbec nic. 

Ukázkové lekce jsou určeny začátečníkům a věčným začátečníkům. Pokud jste v angličtině na pokročilejší úrovni, pozveme Vás nezávazně rovnou na lekci do některé z pokročilejších skupin, která bude odpovídat Vašim znalostem. 

Z kapacitních důvodů doporučujeme zarezervovat si místo na ukázkových lekcích předem na e-mailu info@anglictinaspepou.cz.

Cenová sazba za výuku v našich skupinových kurzech je 300 Kč / lekce (120 minut), v případě absolvování 2 lekcí týdně. V případě zapojení více než jednoho člena domácnosti poskytujeme rodinnou slevu 25%. 

Těšíme se na Vás!

See you soon … 😉

2 komentáře k “Nábor do kurzů, září 2022”

  1. Zdenka Tvrda 29 září 2021 at 16:03 Permalink

    Dobrý den, je možné ještě nastoupit do kurzu?děkuji Tvrda

    • Filip 6 října 2021 at 14:18 Permalink

      Ano, více Vám napíšu na mail 😉