10 srpna 2012 ~ 5

Welcome, aneb orientace na webu; problémy s registrací?

Welcome! Bienvenidos! Vítejte!

Zajímá vás studium cizích jazyků? Potřebujete cizí řeč ovládat na komunikativní úrovni pro výkon své profese? Nebo se chcete domluvit na zahraniční dovolené? Chcete pomoct svým dětem zvládnout cizí jazyk již v raném věku? Pokud jste si na některou z předchozích otázek odpověděli kladně, pak jste na našem webu správně.

V sekci „o nás“ najdete základní informace o tom, kdo jsme, jak učíme a co nabízíme. Záložky „výuka dětí„, resp. „výuka dospělých„, obsahují informace o tom, proč se vám možná zdá konvenční výuka cizích jazyků neefektivní a na jakých principech je naproti tomu postavena výuka v kurzech „s Pepou„.

V záložce „ang. cvičení“ naleznete různé typy cvičení z dílny vzdělávacího projektu Angličtina s Pepou, které Vám pomohou procvičit nabyté znalosti v praxi. Jedná se o cvičení poslechová, překladová, textová apod.

V sekci „gramatika“ budeme průběžně uveřejňovat články vysvětlující základní gramatiku.

Záložka „testy“ obsahuje on-line procvičovací testy (s následným vyhodnocením) pro různě pokročilé studenty, ve kterých si můžete průběžně testovat své znalosti. Testy jsou přístupné všem zaregistrovaným uživatelům, nemusí se tedy jednat pouze o studenty našich jazykových kurzů, ale může je ke zlepšování své angličtiny používat úplně každý. Jediné, co je potřeba pro zpřístupnění testů, je registrace (vše je samozřejmě zdarma) na našem webu. K tomu postačí zadat do přístupového formuláře (zobrazí se po rozkliknutí některého z testů) svou e-mailovou adresu, na kterou Vám přijde přístupové heslo. Po přihlášení do systému si nejprve nastavte nové, zapamatovatelné heslo a poté klikněte na horní černý panel, případně možnost „zobrazit web“. Takto si zpřístupníte databázi obsahující desítky užitečných testů. Vaši e-mailovou adresu nikomu dalšímu neposkytneme a použijeme ji pouze k tomu, abychom vás několikrát ročně (max. 4x) informovali o naší aktuální nabídce. Registrací na našem webu s tímto souhlasíte. 

V záložce „ceník“ zjistíte, za jakých podmínek naše služby poskytujeme. Využívání webu (materiály + testy) zpoplatněno není.

V poslední záložce „ostatní“ naleznete naše partnery, se kterými spolupracujeme a možná ještě něco navíc 😉

Enjoy yourselves! Disfruten! Příjemnou zábavu!

Jste na Facebooku? Staňme se přáteli! Náš profil, který obsahuje fotky, videa a informace z našich akcí, stejně jako aktuality, naleznete zde: Angličtina s Pepou.

 

5 komentáře k “Welcome, aneb orientace na webu; problémy s registrací?”

 1. Štíchová 22 února 2015 at 20:03 Permalink

  chci se zaregistrovat

 2. Janina 13 dubna 2016 at 21:01 Permalink

  Dobrý den ráda bych se registrovala,ale nedaří se mi to. Pořád mi to píšeš že mailova adresa již existuje i jméno a to at dám jakekoliv i mail..))
  Poradíte mi jak postupovat?Děkuji

  • Filip 14 dubna 2016 at 14:42 Permalink

   Dobrý den, abyste se mohla registrovat, nesmí být v systému již předtím registrován uživatel

   a) používající stejné jméno
   b) používající stejnou adresu

   Uživatel s adresou „relax4@seznam.cz“ již existuje, proto se už neregistrujete, ale jen „přihlašujete„. K tomu je potřeba si pamatovat, jaké jste si při první registraci s adresou „relax4@seznam.cz“ stanovila uživatelské jméno a heslo. Tyto indície použijte při „přihlášení“ do systému. Pokud se Vám to stále nedaří, musel bych Vás jako již registrovaného uživatele ze systému smazat a pak byste se mohla registrovat jako „nový uživatel“.

 3. Ivana Malechová 20 února 2017 at 16:27 Permalink

  hezké stránky, díky za ně, chci registraci

 4. Petra Vávrová 18 září 2018 at 16:51 Permalink

  Dobrý den,je možné se ještě přihlásit k výuce?Dospělí-začatečník??


Diskutuj, zanech komentář