10 srpna 2012 ~ Zatím žádný komentář

Welcome, aneb orientace na webu …

Welcome! Bienvenidos! Vítejte!

Zajímá vás studium cizích jazyků? Potřebujete cizí řeč ovládat na komunikativní úrovni pro výkon své profese? Nebo se chcete domluvit na zahraniční dovolené? Chcete pomoct svým dětem zvládnout cizí jazyk již v raném věku? Pokud jste si na některou z předchozích otázek odpověděli kladně, pak jste na našem webu správně.

V sekci „o nás“ najdete základní informace o tom, kdo jsme, jak učíme a co nabízíme. Záložky „výuka dětí„, resp. „výuka dospělých„, obsahují informace o tom, proč se vám možná zdá konvenční výuka cizích jazyků neefektivní a na jakých principech je naproti tomu postavena výuka v kurzech „s Pepou„.

V záložce „ang. cvičení“ naleznete různé typy cvičení z dílny vzdělávacího projektu Angličtina s Pepou, které Vám pomohou procvičit nabyté znalosti v praxi. Jedná se o cvičení poslechová, překladová, práci s textem apod.

V sekci „gramatika“ budeme průběžně uveřejňovat články vysvětlující základní gramatiku.

Záložka „testy“ obsahuje on-line procvičovací testy (s následným vyhodnocením) pro různě pokročilé studenty, ve kterých si můžete průběžně testovat své znalosti. 

V záložce „ceník“ zjistíte, za jakých podmínek naše služby poskytujeme. Využívání webu (materiály + testy) zpoplatněno není.

V poslední záložce „ostatní“ naleznete naše partnery, se kterými spolupracujeme a možná ještě něco navíc 😉

Enjoy yourselves! Disfruten! Příjemnou zábavu!

Jste na Facebooku? Staňme se přáteli! Náš profil, který obsahuje fotky, videa a informace z našich akcí, stejně jako aktuality, naleznete zde: Angličtina s Pepou.

 

Diskutuj, zanech komentář