19 listopadu 2012 ~ Zatím žádný komentář

Kurz dětí – ústní zkouška (videa)

První dvouměsíční fáze kurzu Angličtiny s Pepou pro děti je za námi. Osm týdnů práce a zábavy, během kterých jsme se s dětmi skamarádili a sžili, jsme zakončili písemným testem, na který se děti, soudě dle dosažených výsledků, poctivě připravovaly.

Na poslední hodinu jsme se v rámci DDM Libertin přestěhovali do druhého patra, do útulné místnosti „Dámský klub“. Tam bychom se od teď měli scházet každý pátek, středeční lekce zůstanou v učebně jazyků v prvním patře. Za nečekané přesuny se rodičům omlouváme, takto už by to snad mělo zůstat definitivní.

Video z předávání testů …

„Dámský klub“ s krásnou výzdobou a měkoučkým kobercem na nás dýchl téměř sváteční atmosférou. O to lépe se dětem připravovaly anglické rozhovory, které posloužily jako „ústní část první závěrečné zkoušky“. Všem účastníkům se nestrukturovaný dialog v angličtině povedl výborně a všichni projevili zájem nechat svou první anglickou konverzaci natočit, aby si ji mohli na Pepových stránkách prohlédnout i rodiče. A ačkoli tréma z „natáčení“ občas někoho na chvilku znejistila, výsledky předčily i naše očekávání.

Před pár týdny děti znaly spíše jen izolovaná slovíčka, dnes jsou již schopné anglicky konverzovat – tvořit jednoduché otázky a dokázat na ně odpovědět téměř automaticky, bez toho aniž by si položenou otázku musely ještě překládat do češtiny. Samotné děti natáčení bavilo tolik, že některé projevily zájem nechat se natočit ještě v rozhovoru s Pepou.

Velký dík a obdiv patří samozřejmě i naší nejstarší účastnici, naší skvělé grandmother Mary, bez které si už hodiny angličtiny neumí představit nikdo z nás 😉 Thank you, Mary!

A zde si můžete prohlédnout pokroky všech studentů:

Mary and Tom

James and Jacob

Nicol and Em

Alex and Dominik

Annie and Pepa

Další videa (konverzace s Pepou) pak můžete shlédnout na našem kanálu youtube.

 

 

 

Diskutuj, zanech komentář