16 března 2013 ~ 3

Pepa´s T-shirts – Trička s Pepou …

Do you want a t-shirt with Pepa? 😉 Chtěli byste na tričko obrázek s Pepou? Žádný problém! Díky Džardově nápadům a šikovným rukám výtvarnice Wendy přicházíme se zajímavou nabídkou, kterou jistě ocení nejen nejmladší fanoušci „Pepy“ z kurzu pro Děti a seniory

Na obrázcích výše můžete vidět několik ukázek finální podoby grafiky již přímo na tričku. Každý obrázek je ručně dělaný originál, k jeho vzniku slouží kombinace nalepování, nažehlování, dokreslování a možná ještě dalších technik. It´s not easy at all! 😉

Obrázek (práce + materiál) vyjde na 300 Kč, studenti z našich kurzů (Angličtina s Pepou) jej mohou obdržet se slevou za 200 Kč. Tričko, na které obrázek chcete nechat zhotovit, je potřeba fyzicky dodat (místo a čas předání není problém domluvit). Doporučujeme kvalitní, jednobarevné tričko s odzkoušenou velikostí (hlavně u dětí).

Na následujícím videu můžete vidět cca 20 různých grafických návrhů, ze kterých si finální obrázek pro sebe či někoho blízkého můžete vybrat.

Pokud byste o některý z obrázků měli zájem, napište nám na emailovou adresu info@anglictinaspepou.cz a do předmětu zprávy napište: Tričko.

So, bye-bye-bye 😉

3 komentáře k “Pepa´s T-shirts – Trička s Pepou …”

 1. DŽARDA 22 března 2013 at 09:44 Permalink

  Can I order 1x t-shirt with Pepa waiter?

  • Filip 22 března 2013 at 13:20 Permalink

   Yes, of course. As soon as we get your T-shirt, we´ll start working on it 😉

 2. Mirek 15 května 2013 at 21:21 Permalink

  Velmi povedené motivy. Gratuluji.


Diskutuj, zanech komentář